Луна Џогани за првпат се огласи по раскинувањето со Марко и упати јасна порака! - Слободен печат

Луна Џогани за првпат се огласи по раскинувањето со Марко и упати јасна порака!

Луна Џогани (23) за првпат се огласи по раскинувањето со Марко Миљковиќ (36) и на своите следбеници на социјалните мрежи им прати јасна порака.

Иако Луна вчера не се огласи, Марко јавно потврди дека тие двајца не се повеќе во врска.

– Сите кои ќе го плукаат Марко или ќе пишат нешто неубаво за него во групите или во коментари, ќе биде блокиран. Мојата вистинска поддршка не го прави, ви благодарам. Ги сакам „моите“ луѓе – напишала Џогани.

Фото: Инстаграм

– Да, вистина е, раскинавме. Чуствувам потреба јавно да го кажам ова, бидејќи врската беше и јавно започната. Вака е најдобро за двајцата – напишал Миљковиќ.

 

 

Прочитај повеќе

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Слободен печат

Авторката на музиката за „Џокер“ прва жена кандидат за Оскар! (ВИДЕО)

Слободен печат

Домашни солени стапчиња: Подобри од било кој пекарски производ! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Слободен печат

Три правила кои ќе ви помогнат полесно да се изборите со грипот

Слободен печат

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Остави Коментар

seventeen − 3 =

Прочитај повеќе

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Слободен печат

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Слободен печат

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Слободен печат