Луна Џогани не престанува да ги покажува новите силиконски гради (ФОТО)

Победничката „Задруга 2“, Луна Џогани беше гостинка во емисијата „Амиџи Шоу“ кај Огнен Амиџиќ и ги доби сите аплаузи за својот изглед.

Таа за оваа прилика максимално се погрижила за својот изглед, па одбрала впечатлива комбинација која во прв план ја истакнала нејзината витка става.

 

View this post on Instagram

 

“Neko već voli sve sto jesam” 😌 #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Џоагани на себе има сребрен топ кој го откриваше нејзиниот рамен стомак, но и широки панталони. Се разбира, таа ја искористи оваа комбинација и ги покажа новите силиконски градите.

Прочитајте и...  Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Остави Коментар

четири × пет =

Прочитај повеќе

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат