Луна Џогани се разголи во Штип (ФОТО+ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Луна Џогани се разголи во Штип (ФОТО+ВИДЕО)

Погледнете дел од настапот на атрактивната пејачка...

Популарната Луна Џогани синоќа (петок) за првпат ги забавуваше штипјани…

Атрактивната пејачка или ако сакате риалити-ѕвезда, направила вистинско шоу, а за тоа и помогнала ѝ нејзината мајка Анабела Атијас, која ја придружива на речиси сите настапи.

Фото: Фејсбук

Најпрво Луна заедно со своите танчерки ја кренале атмосферата до точка на вриење, а подоцна пред публиката се појавила и популарната Анабела со која во дует испеале неколку песни.

Погледнете дел од настапот:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close