Љубовникот на Кејти Прајс: Би ѝ дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата

„И ја лајкнав сликата на Инстаграм, таа ме заследи и започнавме да се допишуваме. После некое време ме повика да се најдеме во хотелот на пијачка. Работите се движеа во добра насока и таа ме повика во својата хотелска соба“ ја започна својата исповед за „Сан“ Чарлс Друри (22), еден од многуте млади љубовници на британската старлета Кејти Прајс (41).

Старлетата неодамна го шокираше светот со својот изглед после операцијата.

Profimedia

„За своите години изгледа добро. Но никогаш не знаете што е природно. Во еден момент и пукнаа конците на градите“ продолжува да раскажува Чарлс, кој за старлетата рече дека е „мрзлива во кревет“.

„Мислев дека тоа ќе биде исполнување на соништата, но на крајот немав со што да им се пофалам на пријателите. Сметав дека тоа ќе биде многу подобро искуство, но на крајот останав разочаран. Имав високи очекувања од неа… Би и дал оцена 1 од 10, за умешноста во постелата“ вели Чарлс.

Прочитајте и...  Манекенката која го носеше називот „Тело“ открива: Еве што „јадев“ за да ја задржам линијата! (ФОТО)
Instagram

После сексот, кој очигледно не бил најдобар ниту за старлетата, таа подивела. Како што кажува Чарлс, почнала да уништува сè низ хотелската соба.

Парот после таа прва средба, се сретнал уште неколкупати, но како што Чарлс самиот признава, имало и многу опијати…

„Најлошото беше кога немаше спиено 4 дена во својата соба. Само се забавуваше. Ќе престанеше со забавата и ќе започнеше да средува по дома. Ќе седнеше во собата и сè ќе сортираше по големина, а потоа и по боја. Прекинавме брзо после тоа“ рече за крај Чарлс.

Прочитај повеќе

Сезонско освежување: Сладолед од праски

Слободен печат

Пет моќни намирници за неверојатен детокс: Го забрзуваат метаболизмот и ги отстрануваат штетните токсини!

Слободен Печат

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење од само две состојки

Слободен печат

Застрашувачки фотографии покажуваат како се шират капките од заразените од вирусот ако не носите заштитна маска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Наједноставен начин за чистење на семките од вишните или црешите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Овој јаткаст плод треба да стане дел од вашето секојдневие: Совршен дел од исхраната е и за дијабетичарите!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Немате идеја за денешниот ручек? Наш предлог – Мусака со модри патлиџани (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Оливер Драгоjевиќ би му аплаудирал: Слушнете ја „Ноктурно“ во изведба на големиот талент Васил Ангелов! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа – Направете го сами!

Слободен печат

Дневен хороскоп за 4-ти јули!

Васко Спасоски

Јована Јоксимовиќ се повлекува од тв-екраните… (ФОТО)

Васко Спасоски

Евтин и безбеден лек против шеќерната болест е новото оружје против коронавирусот? (ФОТО)

Васко Спасоски