ЛШ: Одлични вести за ПСЖ, со Рамос патува во Манчестер

Серхио Рамос за прв пат по доаѓањето во клубот ќе биде дел од ПСЖ, денеска и официјално беше потврдено од францускиот клуб. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Поранешниот капитен на Реал Мадрид се бореше со повреди од средината на јули кога пристигна во Париз, но се опорави и денеска неговото име за прв … Продолжи со читање ЛШ: Одлични вести за ПСЖ, со Рамос патува во Манчестер