Лиз Харли позираше со својот син и ги изненади сите со нивната сличност (ФОТО)

Актерката и моделот Елизабет Харли и нејзиниот син Дамиан Харли, ги изненадија фановите со фотографија на која изгледаат скоро идентично.

Седумнаесет-годишниот Дамиан го честиташе Божиќ на своите пријатели на Инстаграм, каде објави фотографија со славната мајка. „Среќен Божиќ“, напиша синот на славната Британка на Инстаграм, каде го следат повеќе од 50 илјади луѓе.

View this post on Instagram

happy christmas !! 🎄❤️

A post shared by Damian Hurley (@damianhurley1) on

„Личите како јајце на јајце“, беше само дел од бројните комплиментите.

View this post on Instagram

Xmas Eve ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Елизабет Харли (54) често објавува разголени фотографии на Инстаграм и луѓето редовно се чудат колку добро изгледа. Минатата година призна дека за некои фотографии кои ги објавува на Инстаграм, му позира на синот.

Прочитајте и...  Го понесе моментот: Раперот Дрејк за првпат со фановите сподели слика од својот двегодишен син (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат