Лила, вака не е хумано: Дали е ова најжешката фотка на Филиповска за ова лето? (ФОТО)

Очигледно Лила Филиповска денеска има намера да го сруши Инстаграм сообраќајот во Македонија.

Со последната фотка која таа ја објави на својот профил, веруваме дека со подзината уста ќе останат и мажите и жените.

Лила по кој знае кој пат докажа зошто е најпосакувана жена во нашата земја…

 

View this post on Instagram

 

By the sea 💙💙💙 #summer #summervibes #neverendingsummer #sea #love Photo by the best @rolladobolla

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Ние искрено се надеваме дека ова не е последната фотографија на Лила Филиповска за ова лето, бидејќи нели, тоа трае до 21 септември.

 

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат