Лила Филиповска го покажа мачето (ФОТО)

Познатата водителка Лила Филиповска од неодамна има ново домашно милениче, а станува збор за мачорот по име Рангар.

Водителката веднаш се пофали на социјалните мрежи, а нејзините фанови и порачаа дека таа и нејзиното маче изгледаат прекрасно.

Веруваме дека истата констатација ќе ја имате и вие…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Љубов ли е ова или панаѓур ❤️❤️❤️ Нејќе многу да се слика ама немаше спас па на сликава изгледа како да позира а и немаше друг избор 😂 и престанете да викате дека мачките се себични !!! Тоа што не слушаат наредби и не прават онака како што ќе им речеме не значи себичност туку цврст карактер самостојност и интегритет. А тоа што со брзина на светлоста го подобрува нашето расположение е друга приказна. Ќе ја раскажувам некој друг пат. А сега ќе се гушкам цел ден со Рагнар. Што и вам ви препорачувам…недела е ❤️❤️❤️ . #sunday #sundayfunday #sundayvibe #animals #cat #catlover #ragnar #love #friend #friendship #home #homedecor Photo by @rolladobolla

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Прочитајте и...  Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат