Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Српската актерка Лидија Вуќичевиќ моментално е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници и обожаватели како ужива кај нас.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како топлес лежи во кревет.

– Добро утро, напиша кратко актерката покрај фотографијата, која особено им се допадна на машките следбеници.

Многумина се запрашаа кој ја фотографирал во вака жешко издание, но таа не одговори.

View this post on Instagram

Dobro jutro☕️😉 Vila Park hotel

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Уште неколку фотки од нејзината посета на Македонија…

View this post on Instagram

😘😘😘😘🤗🤗🤗🙌🙌🙌🙌

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Прочитајте и...  Заев за изјавата дека ќе соберел „и шуто и рогато“: По два саати во кафана, се случуваат грешки

Прочитај повеќе

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат