Лидија се занесе од тоа што сите и велат дека добро изгледа, па во фотошоп ги искриви работите околу себе, но и себе! (ФОТО)

Популарната актерка Лидија Вукичевиќ (57) важи за една од најзгодните и најубави дами на српската јавна сцена, но овој пат очигледно се заиграла во фотошоп и искривила се околу себе.

Иако е во шестата деценија од животот, многумина сметаат дека актерката има прекрасно тело, како и дека е една од ретките на кои годините не и можат ништо, па изгледа исто како пред 30 години.

Меѓутоа, Лидија очигледно сакала да ја „разубави“ својата фотографија во бикини, која ја објави на својот Инстаграм, но го направила сосема спротивното и поради тоа е мета на исмејување.

Имено, со помош на алатката фотошоп, таа се обидела да го отстрани вишокот од себе, но со тоа ги деформирала предметите околу себе.

Прочитајте и...  Светот на Дизни доби нова принцеза: Запознајте ја храбрата Раја! (ВИДЕО)

Таа седи на столица, а сите коментари се дека ги искривила дрвените детали и дека драстично си ја намалила половината.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Слободен Печат

Жените се повеќе подложни на негативни ефекти од пандемијата

Слободен печат

Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите – тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Слободен печат

Пушачи, јадете јаболка и заштитете ги белите дробови

Слободен печат

Внимавајте додека земате лекови, заборавете на чоколадата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 25.10.2020: Скорпијата ќе добие одлична работна понуда, а Бикот ќе се опушти покрај пријателите

Слободен Печат

Остави Коментар