„Летнале“ голите гради на Кејт Мос: Супермоделот позираше разголена како да ја прави наједноставната работа на светот! (ФОТО) - Слободен печат

„Летнале“ голите гради на Кејт Мос: Супермоделот позираше разголена како да ја прави наједноставната работа на светот! (ФОТО)

Британскиот супермодел Кејт Мос (45) се фотографираше за најновата колекција на машка облека за познатиот бренд „Диор“, но за  време на сликањето нејзините гради „летале“ на сите страни.

Манекенката на сетот носела црна панталони и сако во иста боја под која немала ништо друго.

Додека ги облекувала панталоните, сакото се тргнало на страна и нејзините гради и брадавици им кажаа „здраво“ на папараците.

Фото: Профимедиа

Инаку познатата манекенка за ова сликање имала повеќе комбинации, а пред објективот позирала како да е наједноствната работа на светот.

Прочитај повеќе

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Погледнете како денес изгледа евровизиската победничка Кончита! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

fourteen + one =

Прочитај повеќе

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат