Лекарот на Бен Афлек им покажа средни прсти на папараците! (ФОТО)

Проблематичниот актер Бен Афлек (47) уште еднаш се најде во окото на јавноста. Поточно, не толку тој, туку неговиот лекар. Се започна кога папараците се појавиле пред влезот на актерот со надеж дека ќе „уловат“ интересни кадри, бидејќи Бен од неодамна е во врска со актерката Ана де Армас (31).

Сепак, овој пат Афлек не беше главниот актер на приказната, туку нервозниот лекар кој очигледно не е навикнат да позира пред објективите на камерата. Откако завршил во домашната посета, тој бил снимен како излегува од дворот на Бен. Кога започнале да го снимаат, тој без срам покажал среден прст со двете раце.

Profimedia

Видно нервозен и лут, така им мафтал на фотографите додека не седнал во автомобилот и се упатил во непозната насока. Тоа што привлече дополнително внимание е дека капутот на лекарот потполно бил прекриен со животински влакна.

Прочитајте и...  Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Инаку, Афлек пред 2 години службено се разведе од актерката Џенифер Гарнер (47). Тој и денес е во добри односи со неа, а му беше и најголема поддршка за време на неговата битка со алкохолизмот.

Сега тој се гледа со Ана де Армас која ќе имаме прилика да ја гледаме во новиот филм на Бонд „No Time to Die“.

Прочитај повеќе

Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците објаснија зошто мораме да носиме маски и направија нивно рангирање од најлоши до најдобри (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Повеќе не живеат во Лос Анџелес – Меган и Хари повторно се преселија во нова вила до уште попознати соседи

Слободен печат

Копија на мама: Манекенката Катарина Ивановска објави фотографија од својата ќерка Кира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Слободен печат

Годините не и можат ништо, таа буквално плени: Дамата со најголема насмевка и харизма во Холивуд! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Северина позира на лулашка, а со бикините сокри само тоа што мораше! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години се бореше со тежината: Кели Озборн ослабе речиси 40 килограми! (ФОТО)

Слободен печат

Жешката Никол Шерзингер сакаше да го покаже зајдисонцето, но погледот ќе го фокусирате на нешто друго! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со овој раствор ќе си ги спасите растенијата кои почнале да венеат: Феноменален трик од искусни билкари!

Слободен печат

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски

Супер бабичка: Погледнете како му се одмаздила на неверниот сопруг (ВИДЕО)

Слободен печат