Лејди Гага заврши со Дејвид Бекам! На Викторија и порачаа да си го чува мажот! (ВИДЕО)

Планетарно познатата пејачка Лејди Гага (33) и фудбалерот Дејвид Бекам (44) станаа заштитни лица на една популарна марка.

Гага на Инстаграм објави видео, односно рекламата на која таа седи на двосед покрај Дејвид и за многу кратко време почнаа да се шират разни коментари.

Тие двајца се наоѓаат во интимна просторија, а Бекам со насмевка на лицето ја прашува Гага како може да и се обраќа: Лејди или Гага?

Иако нив двајца ги спои само професионален проект, фановите во коментарите се прилично загрижени со оглед на тоа што се случува помеѓу Гага и Бредли Купер, кој по премиерата на нивниот филм „A Star Is Born“, раскина со манекенката Ирина Шајк со која има ќерка.

Прочитајте и...  Долго време ја немаше во јавноста - Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Поради тоа фановите на Викторија и порачаа да си го чува сопругот.

„Чувај се Викторија“, „Гага краде мажи“, „Викторија Бекам го напушти чатот“ – се само дел од коментарите.

Еве го видеото кое Гага го објави и со кое се крена голема прашина.

 

View this post on Instagram

 

@DavidBeckham and me for @tudorwatch. Full video out 10/30 #BornToDare

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Прочитај повеќе

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат