Лејди Гага „фатена“ со новото момче: Мајкл Полански (ФОТО)

Пејачката и глумица е фотографирана во прегратка со нејзиното ново момче, бизнисменот кој се занимава со инвестиции, Мајкл Полански.

Лејди Гага е повторно вљубена и повторно има желба да ја сподели веста со фановите. На Инстаграм објави фотографија на која е во прегратка на новото момче. За приказната меѓу Гага и Полански се „шушкаше“ веќе два месеци. А, сега пристигна и потврдувањето.

„Многу се забавувавме во Мајами. Испраќам љубов на сите мои мали монструмчиња и обожаватели, вие сте најдобри“, напиша sвездата на Инстаграм покрај фотографија на јахта заедно со нејзината нова љубов. Во прегратката на Мајкл, таа е насмеана и спокојна. Вака, музичката дива официјално ѝм ја претставува новата loveубов на своите „монструмчиња“, како што ги нарекува нејзините фанови и следбеници, кои изнесуваат 39,2 милиони на Инстаграм.

 

Прочитајте и...  ВИДЕО: „Терминатор“ подари 500 мисирки за Денот на благодарноста

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian