Легендарната Шер после 44 години во исто издание: Никој не може да поверува дека има 73 години (ФОТО)

Познатата пејачка Шер веќе е во осмата деценија, но според нејзиниот изглед малкумина можат да поверуваат во тоа.

Пејачката во својата 73-та година сè уште остава без здив каде и да се појави, а она што деновиве привлече внимание е нејзината најнова фотографија на која изгледа идентично како на фотографијата од пред 44 години.

Секако, никој, па ни самата Шер не оспорува дека за голем дел од оваа сличност е заслужен естетскиот хирург, но луѓето сè уште коментираат дека Шер изгледа феноменално.

Погледнете и уверете се.

Instagram

View this post on Instagram

I’m in Times Square !? What’s Next ? #D2SS20

A post shared by Cher (@cher) on

Прочитајте и...  Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Прочитај повеќе

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Aftermath“ е приказна за голема љубов која е жртва на последиците од војната

Михаило Донев

Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рамбо Амадеус објави цел нов албум на Јутјуб: Преслушајте го „Брод будала“ (ВИДЕО)

Михаило Донев

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

10 најпопуларни инстаграм-рецепти во „добата на коронавирусот“ (ФОТО)

Слободен печат

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

За љубителите на Ван Гог: Онлајн турнеја во најпосетениот музеј во Холандија!

Слободен печат

Двејн Џонсон повторно ги воодушеви фановите: Погледнете што правеше со ќеркичката! (ВИДЕО)

Слободен печат

Близнаци родени во екот на пандемијата ги добија имињата Корона и Ковид

Слободен печат

Поради пандемијата одложена премиерата на продолжението на „Топ ган“: Знам дека го чекавте 34 години, за жал, чекањето ќе потрае

Слободен печат

Фестивалот Коачела сепак ќе го слави 20. роденден: Сите сме повикани (ВИДЕО)

Слободен печат

Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Слободен печат