Курникова сè уште е вистинска секс бомба (ФОТО) – Слободен печат
ОстанатoСпорт

Курникова сè уште е вистинска секс бомба (ФОТО)

Поранешната руската тенисерка ужива во семејниот живот и изгледа поубаво од секогаш.

Ана Курникова која има 37 години, со сопругот, Енрике Иглесијас живее на приватен остров во Мајами кој вреди 20 милиони евра.
Таа е мајка на близнаците Николас и Луси кои ги роди во 2017, но мајчинството ништо не и одзема од убавината и изгледа уште поубаво од времето кога беше активна тенисерка.

View this post on Instagram

#sundaymood #joy 💃🏼

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on

Таа кариерата ја заврши во 2007 година на само 26 години, а најголем успех во кариерата и беше осмото место на ВТА ранг листата и пласманот во полуфиналето на Вимблдон.
Но, затоа Курникова има далеку поголем успех во манекенската кариера, постојано е на насловните страни на модните магазини и сега изгледа поубаво од времето кога беше активна тенисерка.

View this post on Instagram

❤️🤡❤️

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on

View this post on Instagram

🎈🌸🎈

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close