Куче скитник касна жена - Слободен печат
Хроника

Куче скитник касна жена

Жртвата пријавила дека била касната вчера околу 11 часот на улицата „Караорман“ во Скопје

Триесет и двегодишната Ј.И. од Скопје вчера била ксната од куче. Според полицијата, во 14.45 часот во полициската станица Центар жртвата пријавила дека дента околу 11 часот на улицата „Караорман“ била касната од куче скитник за левата нога.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close