Куче скитник касна маж во Карпош - Слободен печат
Хроника

Куче скитник касна маж во Карпош

Немилиот настан се случил на улицата „Бранислав Нушиќ“.

Во полициската станица во Карпош 63-годишниот М.Ј.(63) од Скопје пријавил дека бил нападнат од куче скитник. Според неговата пријава во полиција инцидентот се случил дента околу 20 часот на улицата „Бранислав Нушиќ“ каде куче скитник го каснало за левата потколеница.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close