Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Кучето Муни има девет месеци и прилично, според авторот на видеото и неговиот газда, е весело и разиграно куче.

Муни е посвоен од азил за миленици, а во моментот кога е снимено видеото тој бил на гости кај пријателот на неговиот газда.

Муни здогледал огледало, па решил да се огледа во него.

Тогаш за прв пат Муни го видел својот лик во огледалото, но изгледа ликот не му се допаднал, па се налутил самиот на себе си и си заржал.

Погледнете ја интересната реакција…

Прочитајте и...  Се мислите што да зготвите за ручек? Наша препорака - аргентински ќебапчиња

Прочитај повеќе

Пејачот Боби Павловски е во заблуда… (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пита-пица од готови кори: Брз и штедлив рецепт за вашата вечера!

Слободен печат

Беше на листата на најзгодни актерки на сите времиња, а потоа сама призна дека ја уништиле операциите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да го спасите бракот од коронавирусот?

Слободен печат

Кучето направи штета на сопственичката и со тоа ја заштити од коронавирусот!

Васко Спасоски

Коронавирус против други вируси изразено во бројки (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Луј Витон“ распродаде бањарка од 36.500 фунти

Слободен печат

Комичар почина од коронавирус: На 70 години требаше да трча со олимпискиот факел!

Слободен печат

Тајландскиот крал се самоизолирал во хотел на Алпите и си направил харем со 20 жени (ФОТО)

Слободен печат

Легендарниот Раде Шербеџија се огласи со необична снимка: Прави ручек, сече кромид и наздравува

Слободен печат

Еве зошто ги поместуваме стрелките на часовникот и кога ќе престанеме тоа да го правиме

Слободен печат

Ова место го посетуваат повеќе од 10 милиони луѓе годишно: Сега е затворено на еден месец (ВИДЕО)

Слободен печат