Крвава тепачка во Струга за паркинг (ВИДЕО)

„Коха“ на својот Фејсбук профил објави видео од крвава тепачка за паркинг во Струга.

https://www.facebook.com/gazetakoha/videos/1189421557911061/?v=1189421557911061

Прочитајте и...  Воз удри во пешак кај Визбегово

Прочитај повеќе

Охриѓанец наместо да седи во изолација предизвикал тепачка

Слободен печат

Скопјанец утрово со секира ја нападнал сопругата, па бил пронајден мртов во нива!

Слободен печат

Повреден полицаец од Куманово кој се обидел да уапси штипјанец

Слободен печат

Воз удри во пешак кај Визбегово

Загина возач од Стојаково

Странец паднал од зграда во изградба

1 comment

Aleksandar 25/06/2019 - 20:55 at 20:55

Goapodine Zaev dali sme bezbedni vo Kumanovo ili vo Struga ili bilo vo koj grad kade sto se naseleni albanci dali ovaaa slucka vo Struga trebase da bidne repriza na Boban Ilic covek koj se najde vo ista situacija i vo panika i strav pregazi nedolzno dete. Gospoda vo parlament dali imame zakon policija kazni za nasilnici za nasilstvo za grupiranje na poedinci vo izvrsuvanje grupni copor napadi ???? Jas licno vo vakva situacija bi pukal so ogneno oruzje pa nedaj boze plus i da sum so semejstvo bez razmisluvanje bi pukal vo napadacite eve javno i revoltirano izjavuvam gospodo parlamentarci i policajci.

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Тракторист загина утрово во тешка сообраќајка кај Југокомерц во Кавадарци

Слободен печат

Нападнат возач на ЈСП, уапсено младо момче

Слободен печат

Велешанец „заработи“ кривична, продавал хероин

Слободен печат

Тешка сообраќајка во Кавадарци, загина 28 годишно лице

Слободен печат

Најден удавен маж на брегот на Вардар кај поранешен велешки ХИВ

Слободен печат

Маж и дете се повредени во сообраќајка во Скопје

Горан Наумовски