Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО)

Нашата пејачка Кристина Арнаудова со своето семејство ужива во Италија, погледнете...

Кристина Арнаудова на својот Инстаграм профил сподели фотографии од семејниот одмор во Италија.

Како што можеме да видиме од фотографиите таа со својот сопруг Александар Петровски и двете деца уживаат на италијанските плажи, но и во италијанските специјалитети. Погледнете…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close