Кристијано Роналдо однапред, Георгина Родригез одзади: Погледнете какви фотки објави популарниот пар! (ФОТО)

Популарниот фудбалер Кристијано Роналдо со свршеницата Георгина Родригез и своите четири деца ужива на јахтата далеку од очите на љубопитните папараци.

Откако Јувентус ја обезбеди титулата во Серија А, фудбалерот на Инстаграм сподели семејна фотографија преку која порача:

 

View this post on Instagram

 

LA FAMIGLIA CAMPIONE!🥇❤️💪🏼 Nothing better than celebrate your victories with the ones you love🙏😘

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

– Семејството шампиони! Нема нешто подобро од славење на победите со оние што ги сакаш – напиша Роналдо во описот на фотографијата на која позира со семејството, а која заработи повеќе од 9 милиони лајкови.

Е сега, и сексапилната Георгина ја објави истата семејна фотографија, но и уште една, веројатно снимена истиот ден, на истото место, во приближно исто време, но од поинаков агол, па од која перспектива повеќе ви се допаѓа, проценете сами:

 

View this post on Instagram

 

Lo que está destinado a suceder, siempre encontrará una forma única, mágica y maravillosa de manifestarse. 🌅 ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Прочитајте и...  Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Прочитај повеќе

Ги освои сите главни награди, но успеа да го освои и светот без голотија – Били Ајлиш објавува документарец за својот живот (ВИДЕО)

Слободен печат

Северина објави емотивно видео со својот син: Денес е денот кога срцето застанува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Твитер ќе ве прашува дали сте прочитале некоја статија пред да ја ретвитнете

Слободен Печат

Сузана Турунџиева: Кога може Атиџе, можам и јас!

Сузана Турунџиева

Поранешниот сопруг на Линда Еванџелиста е обвинет за силување на тинејџерки!

Васко Спасоски

Ги надминале проблемите: Изабела Круз сака да ги поправи односите со нејзината мајка Никол Кидман

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Сопругата на Џон Леџенд ја загрижи јавноста: Криси Тајген заврши во болница поради компликации во бременоста

Слободен Печат

Вакво нешто немате видено: Цеца пее на ромска свадба во Рим, а бакшиш пристигнува од сите страни! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Секој ден создаваме биоотпад: Време е да започнеме со компостирање!

Слободен Печат

Како да откриете носител на ковид-19 кој нема видливи симптоми

Слободен печат

Дневен хороскоп за 29 септември: Не се двоумете да преземете некаков ризик

Слободен печат

Виц на денот: Градежна фирма

Слободен печат