Криси Тајген случајно го откри полот на детето кое го очекува со пејачот Џон Леџенд: Инстаграм го уништи изненадувањето!

Поранешната манекенка Криси Тајген е бремена и треба да го роди своето трето дете за неколку месеци. Таа неодамна го дозна полот на своето ново бебе, и иако сè уште не планираше да ја извести јавноста, имаше неочекуван пропуст додека известуваше за Инстаграм.

Криси планирала да ги чува среќните вести за полот на третото дете за себе и за своите најблиски некое време, а потоа да ги открие на пошироката јавност на посебен начин.

Сепак, додека известуваше во живо на својот Инстаграм профил каде ја следат над 30 милиони луѓе од целиот свет, откри дека носи момче.

Набрзо низ светските медиуми се прошири веста дека друг член сега ќе пристигне во семејството на музичарот Џон Леџенд, по неговата ќерка Луна и синот Мозес.

Криси всушност им давала на своите обожаватели информации за нејзината бременост и потенцирала дека сè оди во вистинска насока, секако со нејзините силни главоболки, кои ги решила со третманите со ботокс. И тогаш ја додала реченицата: „Тој расте и добро е што е веќе многу големо момче“, во тој момент сфатила што сторила и од изгледот на лицето било јасно дека не е многу среќна.

Покривајќи ја устата јасно ставила до знаење дека вакво нешто не е во нејзиниот план, но веќе било доцна бидејќи видеото го прегледале 1.800.000 луѓе за само неколку часа.

Некои изјавија дека ова е најдоброто откритие за полот на бебето некогаш, додека други побрзаа да ѝ честитаат на уште едно машко бебе.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 24 октомври 2020: На Јарецот нема да му недостига страст, а Бикот конечно ќе мрдне од мртвата точка

Поврзани вести

ФОТО: Кои биле мажите што ги обожаваше Леонардо да Винчи?

Слободен печат

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Слободен Печат

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Не се тиганици, туку приганици (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Што да прават родителите ако детето е позитивно на Ковид-19?

Актерот Арнолд Шварценегер беше итно пренесен во болница, по што се огласи на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Остави Коментар