Кралски скандал: Принцезата се сликала гола, а сега објавува слатки семејни фотографии (ФОТО)

Принцезата Еугенија (29) ја слави првата годишнина од бракот со менаџерот Џек Бруксбанк (33).
По тој повод стигнуваат честитки од сите страни, а на друштвените мрежи се огласи и принцезата.

„Ова ми е омилениот ден во животот. Секогаш и засекогаш. Среќна прва годишнина, мој Џек“, напиша Еугенија.

И додека сега за принцезата се зборува како за вистинска дама, како мала била вистинска „хулиганка“.

профимедиа

На 18 години за малку ќе била исфрлена од средното училиште за кое нејзините родители плаќале околу 30.000 евра за година.

Познат е и скандалот кога принцезата и нејзините 20 пријатели правеле роденденска забава на која имало и алкохол. Девојките толку се опуштиле што се соблекле голи, а облеката ја расфрлале по училишното игралиште.

Прочитајте и...  Виц на денот: Ракија
Princess Eugenie on Vacation
Profimedia

Се фотографирале голи, а наскоро дошол управникот на училиштето. Ја прекинал забавата, а девојките се разбегале. Бидејќи и принцезата била гола, таа вечер го добила прекарот „трета нимфа“.

Освен тоа била и под влијание на опијати, а била фатена со цигара во устата и чаша со алкохол во раката.

Била разбушавена, во распарталена поткошула што не прилега на членка на кралското семејство.

По сè изгледа дега се смирила и редовно објавува слатки семејни фотографии на својот инстаграм-профил.

Image result for princess eugenie
Profimedia

Прочитај повеќе

Убавата актерка беше во врска со 16 години постариот колега, а сега го има популарниот Бали бег

Слободен печат

Поради нејзиниот изглед на жива барбика, денес никој не сака да ја вработи! (ФОТО)

Слободен Печат

Брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Криси Тиген на Твитер ја обвинуваат за педофилија поврзана со кругот на Епстајн: Блокирав милион луѓе!

Слободен Печат

Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Слободен Печат

Едноставна вежба за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Излекуваните од ковид-19 со недели тешко дишат, долго спијат…

Слободен печат

Актерката Нина Добрев се облече во бикини и ја покажа својата витка фугура во карантин! (ФОТО)

Слободен Печат

Д-р Фанка Гилевска, специјалист офталмолог: Професионалниот раст доаѓа преку истражување и многу работа

Јасмина Кантарџиева Димков

Шестгодишно момче ја спасило својата сестра од бесно куче и се здобило со сериозни повреди: Ти си новиот херој на „Одмазниците“! (ФОТО)

Слободен Печат

Ако користите некои од овие лекови, не излегувајте на сонце!

Слободен печат

Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Слободен Печат