Косата расте како луда! ЖЕНИТЕ полуделе по овој шампон за КОЊИ! - Слободен печат

Косата расте како луда! ЖЕНИТЕ полуделе по овој шампон за КОЊИ!

Овој шампон го забрзува растењето на косата, а првобитно е користен за раст и нега на коњската грива.

„Совршен шампон, го зголемува волуменот на косата и многу е добар. Го користам веќе две години“, напишала една корисничка на официјалната фејсбук-страница на „Милер“, каде што овој шампон може да се набави, а чини околу 500 денари.

„10 дена, 4 миења на косата и косата ми е малку погуста“, потврдила уште една жена на Фејсбук.
Во описот пишува дека овој шампон и регенераторот можат да го користат и луѓе и коњи

Прочитај повеќе

ПОСЛЕ ТОЛКУ ГОДИНИ: Фановите на Лејди Гага сфатија дека ја гледале пејачката во популарната серија (ВИДЕО)

Слободен печат

Снимката на Дара Бубамара хит меѓу затворениците (ВИДЕО)

Слободен печат

Седум работи кои се случуваат кога сте во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Вака се носи леопард принтот: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор! (ФОТО)

Слободен печат

Глобална здравствена закана: Сѐ што треба да знаете за корона вирусот кој може да доведе до пандемија

Слободен печат

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Остави Коментар

15 + ten =

Прочитај повеќе

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат