Конечно откриена причината за нивниот развод

Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини.

Како што дознава магазинот „People“, иако Лејди Гага не е директен виновник за нарушувањето на односите меѓу партнерите, Бредли Купер наводно емоционално се дистанцирал од Ирина Шејк додека го снимал филмот „Ѕвездата е родена“.

Снимањето траело прилично долго и било прилично напорно за Купер кој во филмот е главен актер, еден од сценаристите и режисер.

„Се обидуваа да ја спасат врската, но се се промени“ – изјави изворот за „People“.

Холивудскиот актер и манекенката кои заедно ја имаат двегодишната ќерка Леу Де Сејн Шејк Купер се разделија минатата недела по четири години врска, кога всушност Ирина се отсели од нивниот заеднички стан.

profimedia

Руската убавица и актерот од самиот почеток на врската инсистираа интимните детали да ги задржат за себе, па така сега малку нешта од нив се знаат и се излезени во јавност.

„Бидејќи Бредли и Ирина отсекогаш беа затворени кога стануваше збор за нивната врска, многу малку луѓе знаеле и биле свесни дека нешто се случува“.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат