Кога сте близу до оргазам, вашиот партнер САКА да го чуе ТОКМУ ОВОЈ ЗБОР! – Слободен печат
ЕспресоЖенаСекс

Кога сте близу до оргазам, вашиот партнер САКА да го чуе ТОКМУ ОВОЈ ЗБОР!

За мажите најважно е да запаметат дека не мора да глумат порно-ѕвезда за да би ја задоволиле својата партнерка.

Филмовите за возрасни колку што се корисни, толку можат и да ја разнишаат самодовербата на мажите, а тука ситуацијата ја спасуваат кој друг, ако не жените.

За мажите најважно е да запаметат дека не мора да глумат порно-ѕвезда за да би ја задоволиле својата партнерка. Најдобро е да го користат она што природно го имаат и да имаат хемија со личноста, понатаму е лесно.

Но, ако нешто загусти, тогаш девојките треба да го ослободат својот партнер од нереалните стандарди кои порно-филмовите ги поставуваат. Сепак, тоа не значи дека треба да рецитирате еротска поезија за да го стимулирате да продолжи.

Изговарање на фразите од порно-филмовите е лоша одлука. Потребен е само еден збор, што треба да го изговорите неколку мига пред да доживеете оргазам.

Се работи за „свршувам“, толку едноставен збор, кој за вашиот партнер е потврда дека е одличен во кревет. Тогаш тој ќе се препушти на уживањето и ќе имате прилика и двајцата да доживеете оргазам во исто време.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close