Ким Кардашијан со нова фризура! Ваква досега ја немаме видено (ФОТО)

Најпознатата ријалити ѕвезда веќе неколку месеци ја владееше црната боб фризура, но со доаѓањето на новото годишно време се подразбира и новиот стил за Ким.

Ким Кардашијан е една од најпопуларните бринети на светот,  со кратки епизоди на платинум блонд.

Нејзин заштитен знак се темните тонови, покрај неколкуте епизоди на блондинка, затоа таа изненади кога се појави со чоколадни тонови. Исто така на својата кратка боб фризура таа додаде и екстензии, па сега нејзината должина е нешто под градите.

Доколку Ким ви личи малку на Џенифер Лопез, не се чудете, тоа не е случајно – нејзиниот фризер е Крис Аплтон, кој всушност најчесто соработува со Џеј Ло, како и со Аријана Гранде и Кети Пери.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат