Ким Кардашијан позираше во чудна поза и го покажа целулитот! Лош фотошоп или реалност?! (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39) објави фотографија од теретана, бидејќи и како повеќето жени и таа има проблеми со целулитот.

Познатата старлета е сликана во минијатурна долна облека во „леопард – дизајн“, меѓутоа колку и да сакала да изгледа совршено, овој пат не и успеало.

Имено, таа направила незгодна поза за позирање која и ги откри нерамнините на нејзината кожа, односно целулитот.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

– Карантински вежби – напишала Ким Кардашијан во описот на фотографијата.

Многумина Ким ја нарекуваат кралица на фотошопот и дека е вешта во сокривањето на своите несовршености, но овојпат очигледно еден детаљ пропуштила.

Прочитајте и...  Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат