Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Фановите одлепија поради бикини фотката на Крис Џенер која настанала пред повеќе од три децении.

Ким Кардашијан објави нова фотографија на Инстаграм, која привлече внимание од светската јавност. Станува збор за слика од нејзината мајка Крис Џенер од пред повеќе од три децении, на кои се гледа како позира во бикини и го покажува своето затегнато тело.

Мислам… Кој е пожежок од мојата мајка по породувањето со мојот брат? , напишала Ким Кардашијан.

Да се потсетиме, Крис Џенер на свет го донела Роб Кардашијан пред 32 години, 1987.

Фановите ја натрупаа Ким со коментари и порачаа дека Крис тогаш изгледала како „милион долари“.

Еве ја фамозната фотка…

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат