Ким Кардашијан објави совршен семеен портрет и собра 6 милиони лајкови (ФОТО) - Слободен печат

Ким Кардашијан објави совршен семеен портрет и собра 6 милиони лајкови (ФОТО)

Ким Кардашијан со новата фотографија повторно подигна прашина на Инстаграм. Таа објави како изгледа овогодинешната божиќна фотографија на семејството Вест, а за само пет часа собра околу 6 милиони лајкови и повеќе од 45.000 коментари.

На фотографијата која ги воодушеви обожавателите, Ким го држи малиот Псалм, а Канје ја држи Чикаго, додека Саинт и Норт седат покрај мајка им и позираат.

Целото семејство е во слична облека, а Ким уште еднаш докажа дека го знае рецептот за совршена семејна фотографија.

View this post on Instagram

The West Family Christmas Card 2019

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

So thankful for all of my babies

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прочитајте и...  Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Прочитај повеќе

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

thirteen − 10 =

Прочитај повеќе

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица искочена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат