Кичеец излезе од судот со полициска придружба (ВИДЕО) – Слободен печат
Хроника

Кичеец излезе од судот со полициска придружба (ВИДЕО)

Со полициска придружба Зоран Милевски Кичеец е изнесен од Кривичниот суд и ставен во полициско комбе. Се уште нема информација дали му е доделен притвор.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close