Кетрин е пред Вилијам по популарност: Омразениот принц Ендру на последното место

Последното истражување на јавното мислење во Велика Британија, објавено денеска, покажа дека принцезата Кетрин го надминала принцот Вилијам по популарност. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Во истражувањето на агенцијата за истражување на јавното мислење „Саванта“, спроведено за „Индепендент“, принцезата Кетрин (42), која моментално се лекува од неодреден облик на рак, ја поддржуваат 62 … Продолжи со читање Кетрин е пред Вилијам по популарност: Омразениот принц Ендру на последното место