Ќерката на Велија Рамковски, Лејла е инструктор по јога и изгледа неверојатно секси (ФОТО)

Една од „главите“ на А1 телевизија беше и Лејла Рамковска, ќерка на сопственикот Велија Рамковски. Таа по затварањето на телевизијата се посвети на сосема поинаква професија со која се занимава и денеска…

Лејла денес е една од најдобрите јога-инструктори во нашата земја, а резултатите од овој спорт се многу очигледни кај неа. Тоа најдобро може да се види и на нејзиниот профил на Инстаграм каде има стотина фотографии како вежба Јога..

Ако кажеме дека има Лејла има совршено тело, можеби ќе биде премалку…

Погледнете и уверете се:

 

View this post on Instagram

 

Well spent summer with @terziya_ What’s next? 🤩 #beachfashion #beachlife #beachstyle #swimwear

A post shared by Lejla Ramkovska (@lejlaramkovska) on

 

View this post on Instagram

 

Own who you are⚡️Thanks to @maski_magazin_mk 🌟 Photo by @marko.ski ✨

A post shared by Lejla Ramkovska (@lejlaramkovska) on

 

View this post on Instagram

 

Twisted reality

A post shared by Lejla Ramkovska (@lejlaramkovska) on

Прочитајте и...  Инфлуенсерки од пелени - Преслатко и модерно или реализација на неостварените соништа на мајките (ФОТО)

Прочитај повеќе

Извисила – Поп дивата договорила состанок со принцот Вилијам, но тој не се појавил

Слободен печат

Ова се најважните намирници за развој на детскиот мозок, за концентрација, побрзо учење и подобро помнење

Слободен печат

Повеќе не е смешно, сега е болно: Тој беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Слободен печат

Спречете појава на вагинални инфекции – Никогаш не облекувајте се пред убаво да се избришете по туширањето

Слободен печат

Конечно решена дилемата: Дали кучињата се далтонисти или сепак гледаат боја?

Слободен Печат

Инфлуенсерки од пелени – Преслатко и модерно или реализација на неостварените соништа на мајките (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Мојот син почина од коронавирус… но не така како што мислите!“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Во служба на убавината – Соодветна храна и многу вода помагаат да имате убава и сјајна коса

Слободен печат

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не може да се оддели од своето магаре (ВИДЕО)

Слободен печат

Автобиографско дело на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Слободен печат

Израдувајте ги домашните – Цимет штрудли со смокви

Слободен печат

Обрнете внимание – Протеините се незаобиколен дел на силниот имунолошки систем

Слободен печат