Ќерката на Драган Бјелогрлиќ е вистинска убавица! Таа привлекува внимание каде и да се појави, а еве со што се занимава (ФОТО)

Актерот и режисерот Драган Бјелогрлиќ го чува својот приватен живот далеку од очите на јавноста, но фактот што синот Алексеј исто така стана актер, се заинтересираа за целото негово семејство, па многумина се прашуваа како изгледа и неговата ќерка.

Неговата наследничка Миа Бјелогрлиќ има 23 години, која е од бракот со неговата сопруга, Маја. Таа неодамна дипломира на Факултетот за политички науки и Драган е горд на неа, а воедно е и преубава девојка. Тоа што е Миа е убава не изненадува премногу, со оглед на тоа што нејзината мајка неретко ја нарекуваат српската Моника Белучи.

Погледнете ја:

Прочитајте и...  Од корона почина актерот Ник Кордеро: На интезивна нега бил скоро 100 дена! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат