Ќерката на Цеца на Истаграм речиси гола (ФОТО) - Слободен печат
ВестиШоу биз

Ќерката на Цеца на Истаграм речиси гола (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со своето момче замина на Миконос, каде што го прослави својот роденден.

Младата пејачка објави фотографија на Инстаграм со која им го предизвика вниманието на сите, а посебно на припадниците на машкиот пол.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close