Ќелава и со стомак до заби: Амбер Роуз во секој момент ќе се породи (ВИДЕО)

Старлета, водителка, поранешна стриптизерка и модел – Амбер Роуз во април оваа година сподели две убави информации со своите фанови на Инстаграм, навестувајќи дека е бремена и дека чека дете со нејзиниот музички продуцент Александар Едвардсон, со кого е во врска година дена.

Таа едно време се криеше од јавноста, но неодамна прошета на улиците во Лос Анџелес, а папараците веднаш ја сликаа во својот стандарден изглед. Без коса, во тигрест фустан, а на сите во око им падна нејзиниот огромен труднички стомак.

 

View this post on Instagram

 

Yes I’m still Pregnant 😒🤦🏼‍♀️🙄🤰🏼🤷🏼‍♀️

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Таа се наоѓа во деветиот месец од бременоста и секој ден се очекува да се породи.

Имено, ова на Амбер ќе и биде второ дете, бидејќи го има синот Себастијан со раперот Виз Калифа.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат