Кејти Прајс искрено за животот зад камерите: Имав интимни односи во кино, а оргии обожавам - Слободен печат

Кејти Прајс искрено за животот зад камерите: Имав интимни односи во кино, а оргии обожавам

Ретко кој би имал храброст во јавност да признае сè за интимните односи, како што тоа го направи старлетата Кејти Прајс.

Таа отворено зборувала дека сака да практикува оргии, но и интимни односи во група, а додала и дека водела љубов во кино.

На својот Јутјуб канал одговарала на прашања што се однесуваат на нејзината интима.
„Креветот е за спиење, а да водиме љубов можеме секаде“, рекла и додала дека уживала во водење љубов во приватно кино.

„Со момчето бевме под прекривката и одевме полека, иако знаевме дека сме опкружени со луѓе“, рекла старлетата.

„Еднаш отидовме до едно место во близина на мојата куќа што се вика Ѓаволски насип. Сите излеговме од автомобилите и имавме интимни односи“, била искрена Кејти.

Прочитај повеќе

Тијана Дапчевиќ најави петта сезона на „Преспав“: Оваа серија е најубавото што и се случило на Македонија во последните 15 години

Слободен печат

Кралицата Елизабета Втора не ни сонувала за круната: Приказна за нејзиниот чичко Едвард, кој поради љубовта се откажал од престолот

Слободен печат

Морничава приказна за островот на кој НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА СТАПНЕ! Штом стапнете на него, имате само ЕДЕН ЧАС ЖИВОТ И ТОА ДОКОЛКУ СТЕ СРЕЌНИК! (ВИДЕО)

Слободен печат

Победничкиот стајлинг на кралицата Летиција испраќа само една порака – Овде јас сум шефица! (ФОТО)

Слободен печат

ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ СИТЕ ЗБОРУВААТ: Емотивна средба на Бред и Џенифер која буди шпекулации дека повторно се во љубов (ФОТО)

Слободен печат

Хроничниот стрес и исцрпеноста можат да бидат клучни фактори за развој на оваа болест

Слободен печат

Остави Коментар

3 − 2 =

Прочитај повеќе

Хари: Со Меган се надевавме дека и натаму ќе можеме да и служиме на кралицата, но тоа беше невозможно

Слободен печат

Екстра лесен и брз појадок кој ги „пржи“ калориите!

Слободен печат

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат