Кејти Холмс ужива во „скромниот“ начин на живот, заедно со своето ново момче (ФОТО)

Поранешната сопруга на Том Круз, актерката Кејти Холмс (41) и нејзиното ново момче, осум години помладиот готвач Емилио Витоло (33), биле фотографирани од папараците додека се возеле во метро и се чини дека тие навистина живеат „нормално“, а не на холивудскиот начин на живот.

Имено, убавата актерка се чини се откажала од луксуз додека ужива во новата романса и честопати се гледа како патник во метро, ​​траект, изнајмени велосипеди и други градски возила.

профимедиа

Двајцата биле забележани од случајни минувачи кои ги фотографирале Кети и Емилио како стојат во метрото и гледаат во неодреден правец.

По тој повод, Кејти носела црна маица и бели панталони, додека Емилио имал сини фармерки и црна маица, а и двајцата носеле заштитни маски на лицата. Кети ја врзала косата во пунџа, на раката имала „обична“ голема торба, а фановите не го сакаат тоа што во последно време често се фотографира со мрсна коса и во малку неуредно издание.

Прочитајте и...  Братот на принцезата Дијана: Серијата „Круна“ е фикција, должен сум да предупредам на тоа!
профимедиа

 

Следниот ден, овие заљубени гулапчиња биле фотографирани во ресторанот на Емилио, каде седеле заедно со неговиот татко и јаделе евтина пица.

Двајцата уживаат во шармот на секојдневниот живот, иако Емилио се занимава со моделинг пред Кејти и често се дружи со познати холивудски личности како што се браќата Џо, Ник и Кевин Џонас, Дени Де Вито итн., а во нивниот ресторан гости биле Барак и Мишел Обама, Лени Кравиц, Дензел Вашингтон и многу други.

профимедиа

Инаку, Кејти е „тешка“ 25 милиони долари, додека Емилио има „само“ 1,5 милиони долари на својата банкарска сметка, се чини дека нивните финансии не се толку важни, судејќи според нивниот начин на живот.

профимедиа

 

Поврзани вести

Меган Маркл: Војвотката од Сасекс со болка и тага раскажа дека претрпела спонтан абортус

Слободен Печат

Шкотска е првата земја во светот што ќе овозможи бесплатeн пристап до менструални производи

Слободен Печат

Ново истражување: Веганите имаат дури 43% поголем ризик од кршливост на коските

Слободен Печат

Никол Кидман: Велат дека осаменоста е тивок убиец. Не го кажуваат тоа без причина.

Слободен печат

Дневен хороскоп за 25 ноември: Забранетото овошје носи горчлив вкус, прифатете го она што го добивате

Слободен печат

Виц на денот: Глупост

Слободен печат

Остави Коментар