Кејт Бекинсејл не ја видела својата ќерка две години поради коронавирусот: Фала му на Бога за видео повиците

Кејт Бекинсејл
Фото: Profimedia

Пандемијата ги погоди сите, вклучително и славните. Овој викенд, актерката Кејт Бекинсејл откри дека поради различни ограничувања, не ја видела својата ќерка во живо цели две години.

Актерката викендов ја пречека својата 22-годишна ќерка Лили Шин, која ја доби со поранешниот сопруг Мајкл Шин, на аеродромот во Њујорк.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lily sheen (@lily_sheen)


„Фала му на Бога за видео повиците. Ќерка ми ја немам видено две години“, изјавила актерката.

Иако ова беше прв состанок по две години, мајката и ќерката не покажале многу емоции во јавност.

„Мислам дека е лудо да не го гледаш своето дете две години“, истакнала Кејт.

Видео на денот