Кејт Бекинсејл и Гуди Грејс раскинаа: Дали разликата од 24 години е причината или нешто друго?

Кејт Бекинсејл повеќе не го следи Гуди Грејс на социјалните мрежи, а притоа и ги избриша заедничките фотографии. Двојката неодамна раскина по деветмесечна врска. Но, Гуди Грејс не избриша ништо од својот профили и продолжува да ја следи актерката на социјалните мрежи.

Фото:Профимедиа

Актерката доби и убава љубовна честитка од Гуди Грејс пред неколку месеци.Двојката наводно раскинала пријателски, а причината е разликата во животните приоритети, пишува магазинот „Пипл“.

Фото:Профимедиа

Пандемијата ги присили 47-годишната Кејт Бекинсејл и 23-годишната Грејс да бидат во изолацијата за која го избраа нејзиниот дом. Колку што јавноста можеше да каже, парот добро се сложуваше и немаше никакви проблеми, но бидејќи врската заврши само Кејт Бекинсејл и Гуди Грејс знаат дали ненадејниот заеднички живот играше улога во тоа.

Прочитајте и...  ФОТО| Со кристали и 10 000 бисери: Погледнете како изгледала венчаницата на Елизабета Втора

Поврзани вести

Вкусови што се памтат: Грчка кујна – Грчка пита (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Не фрлајте ја кората од портокал – Доколку се користи вака, го лекува срцето, ги смирува воспаленијата, го регулира притисокот!

Слободен Печат

ФОТО| Со кристали и 10 000 бисери: Погледнете како изгледала венчаницата на Елизабета Втора

Слободен печат

ФОТО: Лила Филиповска на ручек во скопската ЗОО и тоа погледнете со кого!

Време е да почнете да додавате коприва во вашата исхрана, еве зошто

Слободен Печат

ВИДЕО | Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian