Кејот преполн со паркирани возила, а катната гаража празна (ФОТО) - Слободен печат
Ваш агол

Кејот преполн со паркирани возила, а катната гаража празна (ФОТО)

Дали некој ќе воведе ред?

Зошто да плаќаат кога можат да се снајдат? Пајак службата не влегува на Кејот, па за вакви несовесни возачи нема опасност од парични казни. Катната гаража зјае празна, а наоколу човек не може да помине од возилата паркирани насекаде. Дали некој ќе воведе ред?

Револтирана граѓанка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close