9 C
Скопје

Кејот преполн со паркирани возила, а катната гаража празна (ФОТО)

Зошто да плаќаат кога можат да се снајдат? Пајак службата не влегува на Кејот, па за вакви несовесни возачи нема опасност од парични казни. Катната гаража зјае празна, а наоколу човек не може да помине од возилата паркирани насекаде. Дали некој ќе воведе ред?

Револтирана граѓанка

Прочитајте и...  Без струја утре Аеродром и Бутел

Поврзани вести

Во Кина нема локално пренесени случаи со коронавирус

Слободен печат

ЌЕ СЕ ЗГРОЗИТЕ: Мизерни услови за живот во болницата во Бардовци (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Во возовите како во фрижидер!

Слободен печат

Хорор во Институтот за белодробни заболувања и туберкулоза (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Во младите е иднината, а овие дечиња од Ѓорче Петров се доказ!

Слободен печат

ПИСМО: Ако нема акции, кредитната ќе се искористи за прочистувач на воздух кој чини цел бубрег за нашиот кумановски стандард

Слободен печат

Остави Коментар