1.1 C
Скопје

Ќе се изнасмеете: Лепа Лукиќ на свој начин објасни која е најлошата поза во секс!

Познатата српска пејачка Лепа Лукиќ (80) е позната како многу духовита личност и пејачка која убедливо ги кажува најдобрите вицови.

Поради тоа не е чудно што сите од неа бараат да каже некој виц кога гостува по емисиите, а тоа се случи и кога таа гостуваше во една српска телевизија.

Додека го чекала својот ред за во студио, таа се забавувала со водителот и со вработените.

– Сега јас да ве прашам… Која е најлошата поза во сексот? Дали знаете – ги прашала Лепа луѓето кои седеле со неа.

– Не – рекол водителот, кој ја снимал со телефонот.

– Кога лежиш доле, а горе нема никој! Тоа е најцрно – рекла Лепа и со солзи ги насмеала сите присутни.

Прочитајте и...  Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Погледнете го видеото:

Поврзани вести

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Слободен Печат

Лидија Вукичевиќ за Риалда Кадриќ: „Таа беше прекрасна и ведра личност“

Слободен печат

Ново истражување: Многу луѓе веќе имаат одреден степен на имунитет на ковид-19, еве зошто

Слободен Печат

Остави Коментар