„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша повторно средбата со новинарите ја искористи да ги нападне тие кои ја објавија порно-аферата со фудбалерот Огњен Вранеш.

Овој пат на мета беше колешката Лилјана Станишиќ, која утрото известувала од пред судот во Белград, каде беше одржан процесот помеѓу Јелена и Цеца.

Фото: Курир.рс

По излегувањето од зградата, новинарката побарала изјава од Јелена, а таа веднаш започнала да и се заканува и да ја пцуе.

– Тебе да ти дадам изјава? Можеш само ќотек да добиеш, пи*кати матер – и рекла Ј.К. на новинарката.

Погледнете:

Прочитајте и...  Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

седум − седум =

Прочитај повеќе

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Слободен печат

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Слободен печат

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Слободен печат

Се продава „Викторија Сикрет“

Слободен печат