Катица Јанева снимена во фризерски салон во Скопје (ВИДЕО)

Додека целата јавност се прашува каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, на социјалните мрежи се појавија фотографии, на кои се гледа како таа времето го поминува во фризерски салон.

На својот профил на Фејсбук, Марија Пијанманов, објави дека успеала да ја „улови“ Катица Јанева, за која јавноста уште од понеделникот се прашува каде е.

се пофали дека ја „уловила“ на фризер специјалната обвинителка Катица Јанева за која целата јавноста се прашува каде е откако минатиот понеделник даде оставка, зеде боледување и не се појави на работа.

Како што може да се забележи на снимките станува збор за познато скопско студио за убавина, но Пијанманов не открива кога биле забележани снимките.

Прочитајте и...  Во САД од корона починати повеќе лица отколку за време на терористичките напади од 9/11

https://www.facebook.com/marija.pijanmanov/posts/2418373021556718

Прочитај повеќе

Гаговски: Глупости и небулози без никаква научна потврда се шпекулациите за опасноста од 5Г мрежа

Слободен печат

Јапонија се наоѓа на прагот од прогласување вонредна состојба

Слободен печат

Делови од Карпош и Центар утре ќе останат без струја

Слободен печат

Песков: Русија ќе испрати авион со медицинска и заштитна опрема во САД

Слободен печат

Костадинов: Адаптираме простор за земање брис за детектирање на Ковид- 19 во Валандово

Слободен печат

Стопанска банка ги одложи отплатите до шест месеци

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Израел ќе собира лични податоци од граѓаните во борбата против коронавирусот

Слободен печат

ОН бараат ослободување на мигрантите и бегалците од затвор

Слободен печат

Амир Ор: Струга е на првата линија на културата во светот, овој град е навистина посебен

Слободен печат

САД со предлог за нови претседателски избори во Венецуела

Слободен печат

Калифорнија ќе ослободи 3.500 затвореници поради опасност од ширење Ковид – 19

Слободен печат

Борел: Целосното укинување на таксите кон Србија и БиХ е важна одлука

Слободен печат