Катица Јанева снимена во фризерски салон во Скопје (ВИДЕО) - Слободен печат

Катица Јанева снимена во фризерски салон во Скопје (ВИДЕО)

Додека целата јавност се прашува каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, на социјалните мрежи се појавија фотографии, на кои се гледа како таа времето го поминува во фризерски салон.

На својот профил на Фејсбук, Марија Пијанманов, објави дека успеала да ја „улови“ Катица Јанева, за која јавноста уште од понеделникот се прашува каде е.

се пофали дека ја „уловила“ на фризер специјалната обвинителка Катица Јанева за која целата јавноста се прашува каде е откако минатиот понеделник даде оставка, зеде боледување и не се појави на работа.

Како што може да се забележи на снимките станува збор за познато скопско студио за убавина, но Пијанманов не открива кога биле забележани снимките.

https://www.facebook.com/marija.pijanmanov/posts/2418373021556718

Прочитај повеќе

Хезболах предупреди: Во Либан ќе завладее хаос ако земјата не добие нова влада

Слободен Печат

Зеленски не ја прифати оставката на премиерот за да не ја дестабилизира Украина

Слободен печат

Грета од Лозана им порача на светските лидери: Сѐ уште немате видено ништо, доаѓаме во Давос

Слободен печат

Уапсени шестмина измамници во Бугарија: Со лажни венчални листови се стекнувале со недвижнини

Слободен Печат

ОЈО отвори истрага за обид за убиство во Арнакија

Слободен Печат

Сенатот во Полска отфрли предлог-закон за „дициплинирање“ на судии

Слободен печат

Остави Коментар

18 + thirteen =

Прочитај повеќе

Фанатичната посветеност кон Трамп има свои граници?

Слободен печат

Маглата ја ограничи видливоста на повеќе патни правци во Македонија

Слободен печат

Герберих: Има добри изгледи за започнување со пристапни преговори пред самитот во Загреб

Слободен печат

Хук: Заканите од Техеран уште повеќе ќе го изолираат Иран

Слободен Печат

Кој ќе се крсти, а кој ќе раскрсти?

Слободен печат

Мишустин и Медведев на средба со министрите од владата во оставка – приоритет е исполнувањето на задачите од Путин

Слободен Печат