Каролина Гочева во бикини на 1 октомври: Македонското девојче ужива на плажа! (ФОТО)

Пејачката Каролина Гочева одлучи да ги изненади своите обожаватели со неколку прекрасни фотографии кои ги сподели на нејзиниот инстаграм-профил.

Од фотографиите се гледа дека Каролина почетокот на есента одлучила да го помине на некоја тропска дестинација која за жал вешто ја крие од јавноста.

Instagram

Пејачката е на одмор со нејзиниот сопруг Михаил Корубин со кој заплива во брачните води во септември 2016 година.

Иако Каролина со резерва и огромна доза на скромност зборува за својот приватен живот, сепак има некои работи кои не можат да се сокријат. Од фотографиите се гледа дека е среќна и ужива покрај својот сакан.

Instagram

Таа во минатото има изјавено дека одлично функционираат со Михаил и заради флексибилното работно време, можат сами да одредат кога се на одмор, а кога работат – очигледно и овој пат направиле така.

Прочитајте и...  Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Поврзани вести

ФОТО: Кои биле мажите што ги обожаваше Леонардо да Винчи?

Слободен печат

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Слободен Печат

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Не се тиганици, туку приганици (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Што да прават родителите ако детето е позитивно на Ковид-19?

Актерот Арнолд Шварценегер беше итно пренесен во болница, по што се огласи на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Остави Коментар