Карлеуша во змиска кожа ја изненади јавноста (ФОТО)

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените на балканската јавна сцена, а тоа го покажа и со својата нова модна комбинација.

Во прашање е несекојдневен спој од топ сличен на бикини, панталони со висок струк и чизми со идентичен принт инспириран од змиска кожа.

Пејачката објави две фотографии во кои позира со оваа комбинација: најпрво една на која е фатена додека оди, а потоа и една во која на преден план е нејзиниот задник.

 

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski 19/11/2019 - 07:16 at 07:16

СТАРИТЕ ЛУГЕ СЕКОГАШ ДАЛЕ РЕАЛЕН КОМЕНТАР ЈА ФАТИЛ УЗУРОТ ОД МНОГУ ПАРИ Е ТОА Е ОДГОВОРОТ! ЌЕ И ПОМИНЕ СЕ МИНУВА АМА ТАА МОРА ТОА ДА ГО РАЗБЕРЕ.

Reply

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат