Карлеуша ужива во Хрватска: Објави жешка фотографија и направи хаос на интернет (ФОТО)

Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника.

Познатата пејачка Јелена Карлеуша ужива на годишниот одмор во Хрватска.

Српската ѕвезда пристигна во Опатија каде времето го поминува со своите ќерки Атина и Ника, а изгледа дека девојките на хрватската обала пристинале во друштво на Саша Поповиќ, директорот на Гранд продукција.

Јелена на Инстаграм сподели многу фотографии од Опатија, а меѓу објавите оваа нејзина фотографија на која ги истакна атрибутите предизвика вистински хаос на интернет.

Прочитајте и...  Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Прочитај повеќе

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Слободен печат

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Слободен печат

Симпатична фотографија од детството: Знаете ли која пејачка станува збор? (ФОТО)

Слободен печат

Хилари Даф го нападна папарацото кое ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

десет + 9 =

Прочитај повеќе

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Слободен печат

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Слободен печат

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Слободен печат

Се продава „Викторија Сикрет“

Слободен печат