КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Чудна облека за настапот за кој цела Србија зборува

Јелена Карлеуша продолжува да шокира, а овојпат со изборот на облека (ако може така да се нарече) за настапот на белградскиот саем „Улаз“.

карлеуша
Курир.рс/Соња Спасиќ/Дамир Дервишагиќ

На себе таа носела бели ленти, мрежести хулахопки, една ногавица и чуден украс на главата.

карлеуша
Курир.рс/Соња Спасиќ/Дамир Дервишагиќ

Она што сите го забележале е дека таа под тие ленти воопшто не носи долна облека.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close